O nas

Szeroki
zakres usług

INVEST Nieruchomości to polska firma zajmująca się inwestycjami, zarządzaniem oraz szeroko pojętym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami – transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, powierzchni komercyjnych oraz gruntów. Na indywidualne zlecenie poszukujemy gruntów inwestycyjnych oraz nieruchomości w Hiszpanii i na Malcie.

Skontaktuj się

O INVEST NIERUCHOMOŚCI

Wysoką jakość usług gwarantuje profesjonalizm licencjonowanych pośredników i zarządców nieruchomości, którzy kompleksowo przeprowadzą Państwa przez proces poszukiwań, sprawdzenia stanu prawnego, przygotowanie niezbędnej dokumentacji jak również znalezienia najkorzystniejszego kredytu. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomość spełniającą kryteria i wymagania Klienta, a także dostosowaną do jego możliwości finansowych. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów przed dokonaniem transakcji, weryfikujemy pełną dokumentację oraz stan prawny nieruchomości. W tym celu współpracujemy z kancelariami prawnymi, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, bankami, developerami i urzędami administracji publicznej, co umożliwia szybkie i bezpieczne załatwienie formalności oraz eliminuje wszelkie ryzyko zakupu od oszustów. Ponadto transakcje zawarte za pośrednictwem INVEST Nieruchomości objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Wybierz mądrze

Wybierz nas

  • Doskonała organizacja

    Organizujemy spotkania i prezentacje nieruchomości tylko z osobami, które są poważnie zainteresowane kupnem Twojej nieruchomości

  • Wysoka jakość

    Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomość spełniającą kryteria i wymagania Klienta, a także dostosowaną do jego możliwości finansowych.

  • Miła atmosfera

    Proces sprzedaży nieruchomości powinniśmy zacząć od wspólnej kawy i rozmowy, w trakcie której poznajemy potrzeby i Państwa oczekiwania.

ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ