Dla sprzedającego

Od czego
zaczynamy?

Proces sprzedaży nieruchomości powinniśmy zacząć od wspólnej kawy i rozmowy, w trakcie której poznajemy potrzeby i Państwa oczekiwania. Następnie szczegółowo analizujemy nieruchomość i dobieramy najskuteczniejsze narzędzia do osiągnięcia wspólnego celu. Wiemy, jak wyróżnić się wśród ofert konkurencji. Od momentu podpisania umowy o współpracy będziemy dbać o Twój interes jak o swój własny aż do dnia finalizacji transakcji sprzedaży.

Skontaktuj się

Przygotowanie nieruchomości

Ofertę sprzedaży nieruchomości przygotowujemy w sposób profesjonalny i nieszablonowy m.in. stosujemy home staging, profesjonalne sesje fotograficzne, wirtualne spacery oraz ciekawe opisy. To wszystko sprawia, że nasza oferta wyróżni się wśród konkurencji.

Profesjonalne sesje zdjęciowe, zdjęcia z drona, wirtualne spacery, nagrania VIDEO.

Działamy w Twoim imieniu, organizujemy spotkania i prezentacje tylko z osobami, które są poważnie zainteresowane kupnem Twojej nieruchomości, ponieważ znamy jej potencjał, a także oczekiwania naszych klientów. Uczestniczymy w negocjacjach dotyczących ceny, terminu przekazania nieruchomości oraz sposobu płatności. Po pozytywnej decyzji klienta co do zakupu nieruchomości przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i odciążymy Cię od wszelkich formalności administracyjnych łącznie z urzędem skarbowym i notariuszem.